Doprava

autem od Mladé Boleslavi

Z Mladé Boleslavi pojedete po dálnici D10. Na exitu 39 sjedete směr Mělník. Pokračujete cca 17 km po silnici I. třídy č. 16 do Mělnického Vtelna. Zde odbočíte doprava na silnici II. třídy č. 274. Za obcí Velký Újezd překřížíte silnici Mšeno-Mělník. (cca 11 km) a pojedete rovně směrem na obec Kanina. Po 4 km silnice III. třídy přijedete do Kokořínského Dolu, kde se na křižovatce dáte doprava a po cca 800 m odbočíte doprava na příjezdovou cestu do kempu.


autem od Prahy

Na exitu 1 dálnice D8 odbočíte na silnici I. třídy č. 9 směr Mělník. Po 31 km na křižovatce pojedete rovně přes koleje. Po silnici II. třídy č. 273 pojedete 5 km a na křižovatce před kolejemi odbočíte doleva na silnici III. třídy, po které dojedete do Kokořínského Dolu (cca 7 km), kde se na křižovatce dáte doleva a po cca 800 m odbočíte doprava na příjezdovou cestu do kempu.


autem od Litoměřic

Z Litoměřic se vydáte po silnici II. třídy č. 261 přes Štětí do Liběchova (30 km), kde odbočíte doleva a po cca 500 m odbočíte doprava na silnici III. třídy směr Vysoká a Kokořín. Kolem hradu sjedete do údolí, kde odbočíte doprava (po cca 12 km) a po cca 700 m odbočíte doleva na příjezdovou cestu do kempu.


autem od České Lípy

Z České Lípy se vydáte po silnici I. třídy č. 9 přes Jestřebí do Dubé (20 km), kde odbočíte doleva na silnici II. třídy č. 259 směr Mšeno. Po cca 12 km v obci Ráj odbočíte doprava na silnici III. třídy směrem na obec Vojtěchov. Po cca 5 km odbočíte doleva na příjezdovou cestu do kempu.


vlakem a pak ještě cca 6 km pěšky

Nejbližší železniční stanice je ve Mšeně, které leží na trati č. 064 (Mšeno - Mladá Boleslav - Stará Paka) a č. 076 (Mělník - Mšeno). Od vlakového nádraží se vydáte po červené turistické značce do Sedlece (cca 2,5 km). Odtud po zelené do Kokořína-doliny (cca 2,5 km). Zde se dáte doleva po silnici a po cca 600 m odbočíte doleva na příjezdovou cestu do kempu (cca 600 m).


autobusem a pak ještě cca 850 m pěšky

Nejbližší autobusová zastávka je Kokořínský Důl - hájovna (cca 250 m od odbočky do kempu). Tato zastávka je dostupná jak ze Mšena, tak i z Mělníka - linky 250015 a 250073 (Mělník - Mšeno). Víkendové spoje je nutné si ověřit (v době přípravy těchto propozic tyto linky jezdily výhradně jen v pracovní dny).